Kategori

Bitcoin Borsaları

Bitcoin Borsaları Cex.IO

Cex.io nedir? Nasıl üye olunur?

  • Yazan İnceleme Ustası
  • 1 Mart 2018
cex-io-nedir

Merhaba sevgili bitcoininceleme.com okurları. Bugünki tanıtım yazımızda dünyanın en büyük Bitcoin borsa sitelerinden birisi olan cex.io yu anlatacağız. Bu makalede cex.io nasıl üye olunur, nasıl bitcoin satın alınır, güvenli mi gibi soruların cevaplarını arayacağız.

Lafı uzatmadan hemen başlayalım…

Yorum Yok
Bitcoin Borsaları Bithumb

Bithumb nedir? Nasıl üye olunur?

  • Yazan İnceleme Ustası
  • 28 Şubat 2018
bithumb nedir

Merhaba sevgili Bitcoininceleme.com üyeleri. Uzun bir ara verdiğimizi biliyoruz. Herkesten bu uzun ara için özür dileriz. Lafı fazla uzatmadan yazacağımız tanıtım yazısına odaklanalım. Sizlere bugün dünyanın en büyük bitcoin borsalarından birini anlatacağız. Bithumb nedir? Nasıl üye olunur? gibi sorulara cevap arayacağız. Hiç vakit kaybetmeden makalemize başlayalım.

Yorum Yok
Binance Bitcoin Borsaları

Binance (TR Binance) nedir? Nasıl üye olunur? Nasıl kullanılır?

  • Yazan İnceleme Ustası
  • 13 Ocak 2018
binance

Merhaba çok değerli bitcoininceleme.com okuyucuları. Bugünki yazımızda dünyanın en hacimli bitcoin borsalarından biri olan Binance’i inceleyeceğiz.  Bu makalede elimizden geldiğince Binance hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Her yazımızda olduğu gibi bu yazıda da konuları madde madde ele almakta fayda var. Binance nedir? Binance nasıl kullanılır? Binance nasıl para yatırılır? Binance Nasıl üye olunur? Binance güvenli mi? gibi sorularında hep birlikte cevaplarını arayacağız.

Vakit kaybetmeden incelemimize başlayalım…

Yorum Yok
Bitcoin Borsaları Kucoin

Kucoin Nedir? Kocoin’e nasıl üye olunur?

  • Yazan İnceleme Ustası
  • 9 Ocak 2018
kucoin-nedir

Evet sevgili bitcoininceleme.com okurları. Bugünki makalemizde son günlerin yükselen yıldızı Kucoin’den bahseceğiz. Günümüzde pıtırak gibi çoğalan ve bir o kadar da hızlı kapanabilen bitcoin borsaları‘ndan birisi olan bu borsa; ARGE ekibini 15 Mayıs 2017’de topladı. 8 Ağustos 2017’de ise ilk yatırımını aldı. Ekip bundan tam 4 gün sonrada sitelerinin birinici versiyonunu halka açık hale getirdi.

Hadi şimdi gelin Kucoin’le ile ilgili soruların tüm detaylarını teker teker paylaşalım.

Yorum Yok