Bitcoin Borsaları Kucoin

Kucoin Nedir? Kocoin’e nasıl üye olunur?

  • By İnceleme Ustası
  • 9 Ocak 2018
kucoin-nedir

Evet sevgili bitcoininceleme.com okurları. Bugünki makalemizde son günlerin yükselen yıldızı Kucoin’den bahseceğiz. Günümüzde pıtırak gibi çoğalan ve bir o kadar da hızlı kapanabilen bitcoin borsaları‘ndan birisi olan bu borsa; ARGE ekibini 15 Mayıs 2017’de topladı. 8 Ağustos 2017’de ise ilk yatırımını aldı. Ekip bundan tam 4 gün sonrada sitelerinin birinici versiyonunu halka açık hale getirdi.

Hadi şimdi gelin Kucoin’le ile ilgili soruların tüm detaylarını teker teker paylaşalım.

Kucoin’e nasıl üye olunur?

Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor. Kucoin’e üye olmak inanılmaz kolay. İlk yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak. binanceEğer görsel çalışmadıysa buraya tıklayarakta kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Siteye girdiniz. Şimdi geldi sıra kayıt olma aşamasına. Sağ üstteki Sign Up butonuna tıklıyoruz.  

Üye olmaya çok az kaldı. Şimdi karşımıza Kayıt formu çıkıyor. İlk satıra eposta adresinizi (epostanız Gmail ise mutlaka Spam kısmına bakın) ve kalan iki satıra şifrenizi yazın. Ardından Next’e basıp ilerleyin. İşte bu kadar. Kalan son adımda epostanıza gidip doğrulama koduna tıklamanız. Üyeliğiniz hazırlandı ve girişinize hazır.

Kucoin’e nasıl para yatırılır?

Siteye kayıt olduktan sonra profilin içinden Deposit kısmına tıklıyorsunuz.

Deposit kısmında hangi coin ile para yatırım yapacağınızı seçiyorsunuz. Örneğin bu Bitcoin ise hemen oradan BTC’yi tıklıyorsunuz. BTC’yi tıkladıktan sonra karşınıza QR ve onun altında bir BTC cüzdan adresi çıkacak. Buradaki cüzdan adresini kopyalayıp Bitcoin cüzdanınızdan bu adrese deposit yapacağınız miktarı girip gönderiyorsunuz. Başka coinler ile yatırım yapmak istiyorsanız da oradan para gönderimi yapmak istediğiniz coini seçip aynı işlemi uyguluyorsunuz.  Ethereum, Dash, Bitcoin Cash gibi diğer kripto paralar ile de yatırım yapabiliyorsunuz. İşte bu kadar!

+++ Üye olmak için tıklayın +++

Kucoin bonusları

Bu güzel borsayı cazip kılan diğer özelliği ise dağıttığı inanılmaz bonuslar. Bu borsanın kendine de ait bir tokeni mevcut. Bu tokenin ismi de KCS. KCS denilen bu tokeni bu borsa üzeriden satın alabilirsiniz. Şu anda değeri 18$-20$ arasında gelip gidiyor ve sürekli de artıyor. Bu tokeni satın aldığınız taktirde borsa elinizdeki KCS miktarına göre günlük kazandıkları gelirin %40’ını size KCS olarak hesabınıza yatırıyor. Yani havadan token yağıyor! Borsada ne kadar çok işlem olursa hem KCS bir o kadar değerleniyor hem de hesabınıza gelen bonus miktarı ciddi şekilde artıyor.  Eğer hala kayıt işlemini gerçekleştirmediyseniz, tıklayıp üye olmayı es geçmeyin. Kriptopara dünyasında bu tarz fırsatlar çok fazla denk gelmiyor. Fakat şöyle bir handikap var borsanın işlem hacmi büyüdükçe kar miktarı da bir o kadar artıyor. Borsa yöneticiler bu bonus oranını gün geçtikçe düşüreceklerini en başından beri paylaşıyorlar. Fakat %15’in alına düşmeyeceği kesin gibi görünüyor.

Kucoin çekilişleri

Borsanın sosyal ağ hesapları da çok aktif. Buraya tıklayarak borsanın resmi hesabını takip edebilirsiniz. Bu günlerde inanılmaz bir çekiliş yapıyorlar. Twitter hesaplarında paylaştıkları twiti retweetleyen sansli birine 100.000 adet RPX (Red Pulse) coin ve PORSCHE 911 vereceklerini ilan ettiler.
Ödülün toplam değeri 500.000$’dan fazla. Yani RT piyangosu size vurursa 4 milyon TL’den daha fazla bir meblanın üzerine oturabilirsiniz. Direkt twiti goruntulemek icin tiklayabilirsiniz.

Kucoin hakkında final değerlendirmesi

Borsa şu anda çığ gibi büyüyor. Her geçen gün işlem hacimleri artıyor. Çok çömertler. Bunların hepsi pozitif görünümler fakat bitcoininceleme.com olarak size tavsiyemiz bu tokenin ve borsanın beyaz sayfasını okumanız. Linki buraya bırakıyoruz. Umarız herşey istediğiniz gibi ve bol kazançlı olur. Başka borsa ve coin incelemelerimizde görüşmek üzere!

+++ Üye olmak için tıklayın +++

 

DÜZENLEME: Kucoin üyelik alımlarını durduğu için ondan daha güvenli olan Binance’ın üyelik linkleri paylaşılmıştır!

İçeriği paylaşabilirsiniz
  • 1
    Share